Sleva 40%

Čelovka COLEMAN CXS+ 250

  • EAN: 3138522087012
  • Výrobce: COLEMAN
Výrobci
Hlavní kategorie
Hlavní kategorie

CXS+ 250 je kvalitní čelovka na celoroční použítí. 

Výkon 250 luemnů.

Voděodolná podle normy IPX4.

Sklopná hlava s lehkou aretací. Stahovací čelenka. - Zdroj světla: Cree -

Módy: nízká/ střední/ vysoká/ červená/ ultrajasná -

Světelný tok: 250 lumenů; -

Doba svícení: 40 h; -

Dosvit: 65 m; -

Napájení: 3x AAA baterie Duracell (jsou součástí balení); -

Rozměry: 8,8 x 4,55 x 3,6 cm; -

Hmotnost: 125 g včetně baterií

DURAGUARDTM

Tento vysoce odolný materiál byl vyvinut pro maximální možnou ochranu svítilen před vnějšími vlivy, především pak oděrem a rozbitím následkem pádu. Robustní provedení těůa svítilen je testováno podle normy ANSI na pád z výšky 2 m a veškerá použitá polykrabonátová skla jsou netříštivá.

KineSix

Revoluční technolofie, inspirovaná pohyby lidského těla, umožňuje ovládat čelovku pouhýn mávnutím ruky, čímž se eliminuje část zdlouhavé a v rukavicích obtížné ruční přepínání jednotlivých světelných módů. Máte tak volné ruce pro běhání, cyklistiku, horolezectví či skialpinismus. 

Pro přepínání mezi jednotlivými módy a intenzitou svícení stačí mávnout rukou v přibližné vzdálenosti 3 cm od senzoru, umístěného na těle čelovky. 

Relax Light Sensor

Technologie automatického přizpůsobení intenzity svícení vyvinutá  značkou Coleman umožňuje maximální efektivní využití výkonu baterie na základě aktuálně vykonávané činnosti.

RELAX aktivujete krátkým stlačením tlačítka ON/OFF po dobu 4 vteřin. Dle činné vzdálenosti zjištěné na základě množství odraženého světla vyhodnotí integrovaný senzor, jak vysoká intenzita světla je pro danou aktivitu vhodná. Uzpůsobí tomu i šíři světelného kuželu. Šetříte tak energii baterie, abyste ji mohli využít, když je nejvíce potřeba.  -

Svícení na blízko -

Svícení v pohybu -

Svícení na dálku