ZAJO

Zajo

Na začátku byly „golfky“

Společnost ZAJO byla založená 1. června 1996 Jurajom Králikom v provizorních garážových podmínkach. Podnětem na začátku byl nedostatek klasických turistických kalhot, známých jako „golfky“, na Slovenském trhu. Pro pragmatickou potřebu jedince: „být v přírodě v suchu“, se začala éra momentálního lídra outdoorového oblečení na Slovensku.


Máme toho mnoho za sebou, ale ještě víc před sebou

Z počátečního jednoho modelu turistických kalhot se s postupem přibívajících let stal široký sortiment oblečení pro všechny aktivity spojující s s přírodou, ale i trávení volného času. Do kolekce přibilo turistické vybavení jako jsou stany a batohy. Stále rozšiřující se kolekce reflektuje aktuální trendy a potřeby nejen tuzemského, ale i světového trhu. V kolekci sa stále víc prosazují high-tech materiály od renomovaných společností jako jsou Polartec (USA), Toray (Japonsko) či Carvico (Itálie). Zipy - důležitá součast každého výrobku, jsou dodávané výhradně společností YKK (Japonsko).


Záruka kvality

Změnami prošel i design výrobků a propagačních materiálů společnosti. V roce 2007 nastala změna v logo typu a společnost se akreditovala na ISO 9001 a ISO 14001. Důkazem kvality výrobků značky ZAJO je spolupráce na různých mediálních projektech (Celebrity Camp, Miss Universe 2008, odívání redaktorů většiny televizních stanic na Slovensku), jako i množství sponzorovaných expedicí do všech koutů světa. (Lipari, Himaláje, Tilichopeak a další)


Z chvostu na vrchol

V současnosti má značka ZAJO zastoupení ve více jak 60-ti obchodech na Slovensku a ve více než 10 zemích  světa. Na počátku byl jeden druh turistických kalhot a v současnosti je to víc než 120 modelů oblečení a turistického vybavení.

Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší