Sleva 50% velikosti TECNICA WS: UK 5,5 (EU 38 2/3, 245 mm)

Dámské běžecké boty TECNICA MAGMA S WS calmlichene/light bacca UK 5,5 (EU 38 2/3, 245 mm)

  • EAN: 8050459828399
  • Výrobní číslo: 21240400002
  • Výrobce: TECNICA
Hlavní kategorie
Hlavní kategorie
Hlavní kategorie
Výrobci
TECNICA

 MAGMA S WS jsou dámské boty navržené pro běh, chůzi i vysokohorské túry ve všech typech technického terénu. Tato lehká obuv nabízí novou a vyšší úroveň přilnavosti a ochrany. Jedna z nejlepších multifunkčních outdoorových obuví na trhu sváhou pouze 270 gramů. I přes svou nízkou hmotnost je obuv stabilní a odolná jako hikingová, approachová ale i trailová obuv.

Anatomický tvar - svrchní část boty a stélka jsou předtvarovány podle specifické anatomické formy, díky čemuž poskytuje pocit jistoty v dokonale padnoucí botě.

Tvarovací svršek (CUSTOM ADAPTIVE SHAPE) – část svršku boty označený oranžovými boty je vyrobena z unikátního materiálu, který se nošením mnohem lépe natvaruje na každou nohu. Zahřátím se čas dá ještě zkrátit.

Předlisované a polstrované vložky EVA

Integrovaný šněrovací systém pro dokonalou fixaci nohy

Dokonalá podešev - podrážka je založena na kombinaci dvou technologií VIBRAM® LITEBASE ™ a MEGAGRIP™. Běhoun podešve je protažen až do kritických míst po stranách boty a také do špičky, tím je zajištěna dokonalá přilnavost po celé ploše chodidla. Zaoblený tvar špičky byl navržen tak, aby se zlepšila odezva, přilnavost, akcelerace a přechod v technickém terénu. Vzorek s trakcí ve všech směrech, inspirovaný designem enduro MTP pneumatikami, nabízí optimální přilnavost v každém terénu, za sucha i mokra.

Tlumení došlapů - Mezipodešev EVA s vysokou odrazivostí nabízí velmi dobrou pružnost a tlumí i ty nejsilnější nárazy. ESS vyztužení zabraňuje nepřiměřenému torznímu kroucení a udržuje podrážku pevnou a stabilní i na větších nerovnostech. Drop 8 mm poskytuje vynikající komfort při trailových bězích i výšlapech do přírody.

Protažená pata - mimořádně protažený tvar paty poskytuje skvělou stabilitu při chůzi z kopce i při technických přechodech v horském terénu. Dvě pryžová stabilizační žebra na obou stranách zadní části boty pomáhají přibržďovat při technicky náročných sestupech (například po štěrku nebo po skále).

rozsah velikostí

UK 3,5 - 8,5

váha

270 g (UK 5)

vrchní vrstva

Ventilated 3D mesh

podšívka

Breathable mesh lining

podešev

Vibram Megagrip Litebase XO SHIELD

mezipodešev

EVA