Dámské zavinovací boty VIBRAM FUROSHIKI 2018 dark jeans

furo dark jeans 1
2 499,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Dámské zavinovací boty VIBRAM FUROSHIKI 2018 dark jeans

Uniktní obal na nohy s podrážkou  Vibram® se pohodlně nosí a snadno se přizpůsobí jakémukoli povrchu díky inovativnímu designu podrážky, která zaručuje pohodlí a trvanlivost. Ideální pro trávení volného času v přírodě i ve městě. Furoshiki Vibramu® představují nový zlom v obuvnickém průmyslu: boty pro každodenní použití s jedinečným a originálním vzhledem, které jsou vybaveny technologií Vibram®, synonymem kvality více než sedmdesátpět let.

Koncepce: Furoshiki v japonské kultuře odkazuje na tradici balení, skladování a přepravu různých předmětů látkou. Vibram® vytvořil první obal na nohy s podrážkou.
 

Model 2018 je proti předchůdci kompletně přepracovaný. Nový svršek vyrobený z kombinace polyamidu a elastanu dokonale přilne na každou nohu. Šířka byla přispůsobena speciálně proi dámskou nebo pánskou nohu. Nová je i podrážka Vibram. Přepracovná je špička boty. Proti loňsku nezůstal kámen na kameni. FUROSHIKI 2018 jsou zcela nové boty, které čekají nové výzvy.

Meteriál: 72% polyamid, 28 elastan

Podrážka: Vibram

Velikost: 36-42 eur 

 Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Dámské zavinovací boty VIBRAM FUROSHIKI 2018 dark jeans

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    angel_smile shades_smile regular_smile thumbs_down sad_smile whatchutalkingabout_smile embaressed_smile thumbs_up confused_smile heart envelope omg_smile lightbulb tounge_smile devil_smile teeth_smile kiss cake wink_smile broken_heart