Velikost: EU 32

Dětské zimní barefoot boty BeLenka PENGUIN charcoal EU 32

  • Výrobce: BeLenka

PENGUIN jsou dětské zimní kožené barefoot boty.

Odolný svršek botiček z kůže s membránou po pravidelném impregnovaní zaručuje vodoodpudivost a funkčnost po celou dobu zimního období. Zateplení botiček s vyjímatelnou vložkou je zárukou příjemného pocitu sucha a tepla. Jazyk botiček je spojený se svrškem boty, toto zamezuje vniknutí vody a sněhu dovnitř boty (prachový jazyk). Hladký povrch usnadňuje údržbu.

Podrážka je extra ohebná příčně i podélně. Tloušťka je 6 mm a zabezpečuje tak maximální kontakt s povrchem při chůzi. Umožňuje dětské noze, aby procítila každý povrch, co příznivě působí na celkový vývoj dětského chodidla. Podrážka má jemný grip a je odolná při běžných dětských zimních aktivitách.

Botičky jsou vhodné na nošení do školy - školky, na každodenní procházky, na dětské hřiště ale také do parku.

Špička botiček je dostatečně široká a zabezpečuje tak dost místa pro prsty. Prsty nejsou utlačovány, a tak mohou při chůzi přirozeně pracovat, pričemž se nedeformují tvarem špičky.

Botičky jsou vhodné na normální až širší nohu a normální až vyšší nárt. Díky praktickým suchým zipům přizpůsobeným pro zimní obuv se dají velmi dobře dotáhnout přes nárt a sednou tedy i dětem s užší patou. Bez problémů je využijí i děti s nohu s dominantním palcem i typem nohy ploutvička. Reflexní prvky na bočních stranách a vzadu na botě napomáhají bezpečnosti vašeho dítěte.

Pro zachování vodoodpudivých vlastností a prodloužení životnosti doporučujeme kůži správně ošetřovat a pravidelně impregnovat.

Pozor:

Obuv není určena na intenzivní sportování. Zejména při cyklistice, jízdě na koloběžce, lezení po skalách a jiných silně namáhaných činnostech může dojít k mechanickému poškození podešve.

Materiál:

svršek: kůže s membránou

podšívka: textil

stélka: textil

podrážka: vulkanizovaná guma

 

Tabulka velikostí

VelikostŠířka Délka
257,115,9
267,216,5
277,417,2
287,517,9
297,718,5
307,919,2
317,919,9
328,120,5
338,221,2
348,321,8
358,522,5

Tabulka velikostí udává vnitřní délku a šířku bot v cm. Od obou údajů je třeba odečíst zateplení botiček. Není započteno.

K celkové délce vašeho chodidla doporučujeme připočítat nadměrek 0,5 – 1 cm, čím získáte ideální velikost boty pro vás.

 

Doba dodání: 5-7 dní