Kalíšek KUPILKA 5 cl černá

  Výrobci
  KUPILKA
  Skladová dostupnost
  Sklad: >5 ks

  206,00 Kč

  Praktický kalíšek na cesty o objemu 5 cl, který je vždy po ruce na osvěžení na cestách. Pokud vodu vyměníte za něco ostřejšího, možno použít jako panáčka při spontánní oslavě u táboráku. Fantazii se meze nekladou. Snadná údržba. Možno mýt v myčce.

  Materiál - dřevoplast
  Objem - 5 cl
  Hmotnost - 26 g
  Baleno v kartonové krabici z recyklovaného papíru

  Použití:

  KUPILKA výrobky jsou vhodné pro použití jak v přírodě tak i doma. Jsou vyrobeny z termoplastického materiálu, který je vhodný zejména na teplé nápoje nebo potraviny. KUPILKA výrobky jsou lehké a odolné, mohou být používýny např. při pěší turistice, kempování nebo pobytu v přírodě a dají se snadno čistit teplou vodou. KUPILKA produkty nevyžadují žádnou údržbu. KUPILKA výrobky lze mýt v myčce na nádobí. Doporučená teplota nápojů a pokrmů servírovaných do nádobí KUPILKA je mezi -30 a 100 ° C.

  Kompozitní dřevo:

  KUPILKA výrobky jsou vyrobeny z biomateriálu. Termoplastický kompozit obsahuje 50% borovicové dřevo a 50% plastu. V porovnání s plastem, má tento materiál vyšší tepelnou odolnost a delší životnost, díky husté kompozitní struktuře. Na rozdíl od plastu, do něj může být ryto. Srovnáme-li tento materiál se dřevem, velké výhody si všimnete hned. Žádná údržba, neabsorbuje pachy a není citlivý na vlhkost.
  KUPILKA výrobky jsou recyklovatelné. Na konci života výrobku může být znovu zpracován, obroušen a stát se tak součástí nového výrobku. Všechny obaly i visačky KUPILKA jsou z recyklovaného kartonu.

  Vyrobeno ve Finsku