Turistické hole PINGUIN LIGHT TL FOAM navy

  • EAN: 8592638811162
  • Výrobce: PINGUIN
Výrobci
PINGUIN

Ultralehké třídílné trekové hole s prodlouženou pěnovou rukojetí pro celoroční použití.

Díky kombinaci velmi lehké slitiny hliníku 7001 užívané v leteckém průmyslu na horním segmentu, spolu s velmi pevnou slitinou hliníku 7075 na dolních teleskopických segmentech a šroubovacími zámky Twist Lock bylo dosaženo bezkonkurenční váhy holí Pinguin Light TL foam jen 190g/kus.

Segmenty holí jsou barevně anodizovány. Tato povrchová úprava činí hliník mechanicky otěruvzdorným a má zvýšenou odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Prodloužené rukojeti holí jsou vyrobené z nenasákavé, nesmekavé a vibrace pohlcující EVA pěny. Právě délka rukojetí určuje hole jako čtyřsezónní, díky možnosti změny polohy úchopu při traverzování se zachováním pohodlného a bezpečného úchopu.

K většímu pohodlí a bezpečnosti při používání holí přispívají také nastavitelná poutka na zápěstí ruky.

Délku holí je možné velmi snadno, rychle a bezpečně nastavit pomocí dvou šroubovacích zámků Twist Lock na 66 až 136 cm. Snadnému nastavení přispívají i rysky na spodních segmentech holí.

Hroty jsou vyrobeny z trvanlivého karbidu Wolframu a součástí balení holí jsou i gumové krytky hrotů eliminující vibrace a nežádoucí ruchy na tvrdých površích.

 K holím je dodáván pár trekových a pár sněhových talířků.

Materiál:Hliník 7001, 7075
Průměr trubek:16/14/12 mm
Délka:66-136 cm
Hmotnost:0.190/kus kg
Rukojeť:EVA pěna dlouhá
Hrot:Karbid wolframu
Nastavitelné poutko:Ano
Zámek:TwistLock
Antishock:Ne
Talířky:38mm, 53mm