WOOLPOWER

 Woolpower

Švédská značka založená v roce 1972 v Östersundu nedaleko severního polárního kruhu. Vyrábí funkční vlněné termo prádlo a doplňky. Pro své produkty Woolpower vyvinul vlastní pleteniny s charakteristickou vnitřní froté smyčkou z patagonské merino vlny, které jsou produkovány v různých gramážích od 200 g/m2 do 800 g/m2. Každý materiál má svou vlastní funkci a je vhodný pro použití v nejrůznějších podmínkách - počínaje běžným použitím v našich středoevropských podmínkách a konče extrémními podmínkami ve vysokých horách a polárním prostředí. Výrobky Woolpower byly testovány v náročných arktických podmínkách Skandinávie, jsou používány Norským královským námořnictvem a mají mimo jiné i certifikáty z praktických dlouhodobých zkoušek v náročném přírodním prostředí jako Test in cold work environmnents SINTEF - Norsko, 1996, Forest Workers in North America, SINTEF - USA, 1998 nebo Arbaitsschutz Deutschland - Německo, 2000.

Prádlo Woolpower je vhodné nejen pro profesinální použití, ale je vynikající pro veškeré zimní sporty, jakou jsou snowboarding nebo lyžování, a vůbec pro veškeré celoroční sportovní aktivity v přírodě. Součástí sportonvího Woolpower týmu je např. švédský snowboardový representant Jonas Hagström.

Vlněné prádlo s vysačkou Woolpower se vyrábí ve Švédsku. Při jeho výrobě je dbáno především na funkčnost a kvalitu. Nejedná se o módní doplněk, nýbrž o vysoce funkční prádlo. Na každém výrobku lze na vysačce zjistit jméno pracovníka, který daný kus vyrobil.

Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší