Sleva 6% Velikost: EU 37

Dámské barefoot boty SALTIC FURA W žlutá EU 37

  • Výrobce: SALTIC
Výrobci
SALTIC

Saltic FURA W jsou pohodlné dámské barefoot boty, mají tenkou 3.7 mm, velmi ohebnou podrážku, Extasy Fix, která přilne k jakémukoliv povrchu a široký prostor v prstové části. Ušity jsou z prémiové přírodní kůže I. jakosti a podšívkou Cambrelle. Barefootové boty FURA  mají jednoduchý minimalistický design a hodí se kromě každodenního nošení na procházky, relax, do práce a kanceláře i na sportovní aktivity díky gumové ochraně v přední části, který chráni svršek před odřením a “okopáním”.
Minimalistické barefoot boty s nadčasovým designem. Ručně vyrobeny z materiálů nejvyší kvality, pocházející pouze z Evropy a vyrobeny ve Zlíně v České Republice.

Všechny barefoot boty SALTIC jsou ušité speciální technologí, která se liší od ostatních výrobců. Barefooty jsou zhotoveny jako ponožky, na které se následně lepí podešev, proto se na noze přizpůsobí a hlavně jsou tak pohodlné.

Jediné barefoot boty reálně dbajcí na udržitelnost!
Na barefootech SALTIC se mění podešve za nové. Boty se vyrábí technologií, aby bylo možné měnit podešev při jejím prochození. Boty tak v průměru vydrží 3-4x déle než barefoot boty od ostatních výrobců.

  • Podšívka: Cambrelle
  • Materiál: Prémiová štípaná kůže (Velur)
  • Podešev: Extasy Fix – 3,70 mm extrémně přilnavá (patentovaná lezecká směs)

 

Výrobce poskytuje záruční a pozáruční servis. Na přání leze boty individuálně upravit, např. dodat botu v různých velikostech na pravou a levou nohu.

Výměna sešlapaných podrážek možná. Kontaktujte svého prodejce obuvi Saltic.